Bio Raw Vegan Bezlepok Bez laktózy Antioxidant Dia Super

viac informácií

EVO DETOX plán

Na základe Teórie Evolucionalizmu, evolučného zdravovania sme pripravili individuálny DETOX plán. Nie je detox ako detox, pri podrobnom štúdiu teórie evolucionalizmu má možnosť čitateľ pochopiť aké množstvo dezinformácie, závadzania zákazníka a ďalších nekalých praktík "ziskuchtivých odborníkov" prakticky ovláda dnešné detoxové ponuky. Evolucionalistický detox je unikátny a ponúka reálne výsledky vo forme zbavenia organizmu toxínov, ťažkých kovov a ďalších voľných radikálov.

Nejde o tabletky, doplnky stravy a iné nefunkčné metódy. Evolucionalistický detox je v skutočnosti časovo náročný(z našeho personálno-časového hľadiska najnáročnejší produkt), vyžaduje spravidla absolútnu zmenu stravy a ide o niekoľkomesačnú činnosť. Detox je aplikovaný na základe individuálneho "výkonu" jednotlivca, vyžaduje určitú osobnostnú obetu a samotnú prípravu organizmu a imunity do stavu prijateľného pre jednotlivé detoxikačné činnosti. To znamená, samotný detox v tom pravom slova zmysle je až druhá fáza. Prvá fáza je príprava organizmu, imunity a psychiky, ktoré pripravia perfektnú pôdu pre konečný detox organizmu. Prvá fáza v skutočnosti zaručí uspokojivé výsledky detoxu ako je prevencia proti rakovine a ďalším civilizačným ochoreniam, nakoľko Vám dramaticky zmení stravovacie návyky a pohľad na svet.

Poradenská a konzultačná činnosť prostredníctvom osobnej asistencie - základ úspešného detoxu. Evolucionalistický detox funguje tak, že klient sa zúčastní platenej konzultácie o dĺžke cca 90 minút na základe ktorej sa rozhodne o možnostiach kooperácie - ďalšej poradenskej a konzultačnej činnosti, ktorá je realizovaná online prostredníctvom vypracovania individuálneho jedálničku a samotných detoxikačných činností.

V prípade záujmu o funkčný detox nás neváhajte kontaktovať a dohodnúť si s nami termín stretnutia.

kontaktná e-mailová adresa: zdenkatelekes@gmail.com