Bio Raw Vegan Bezlepok Bez laktózy Antioxidant Dia Super

viac informácií

EVODIET - CHUDNITE ZDRAVO

Bolesť chrbta,deštrukcia pečene, nefunkčná chrbtica a kĺby, preťažený kardiovaskulárny systém, zakyslené pľúca, zmätený mozog, zjazvené hrubé a tenké črevo, problémy s najväčším orgánom - kožou, poškodený zrak. Obezita, alebo nadmerný tuk jednoducho negatívne ovplyvňujú celú škálu závažných skutočností. Keď sa na chudnutie pozrieme amatérsky, konvenčne a hlavne nesprávne, hlavná priorita bude vzhľad. Ten je v skutočnosti až na poslednom mieste, nakoľko každý si musí uvedomiť, že správne fungujúci organizmus je dôležitejší ako názory iných a "mindráky". Chudnutie je fenomén doby hlavne preto, lebo je extrémne množstvo obyvateľstva s takpovediac nesprávnou váhou.

Neuveriteľné množstvo diét, dietologických odborníkov a reklamy sledujú jediný cieľ: zisk. A to bez ohľadu na reálny vplyv chudnutia na organizmus ako celok a jednotlivé orgány a systémy.

Teória evolucionalizmu, resp. teória evolučného zdravovania je pre každého dostatočný príklad nesprávnosti fungovania nielen dietologického odvetvia. Evolučné chudnutie nie je otázka krátkeho času, hladovania, zaťažovania organizmu extrémnymi alergénmi a inými nezmyslami.

Teóriu evolučného zdravovania pozri tu: http://www.bioska.sk/sk/content/34-evolucionalizmus

Ak chcete zdravo schudnúť, spraviť niečo pre seba a svojich blízkych, neváhajte a kontaktujte nás. Funguje to na princípe osobného pohovoru, ktorý funguje na informačnom, logistickom a motivačnom princípe a následne pokračujeme zostavením jedálnička presne podľa rôznorodých potrieb jak osobných tak nutričných.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať: zdenkatelekes@gmail.com