Bio Raw Vegan Bezlepok Bez laktózy Antioxidant Dia Super

viac informácií

FAMILY DAILY CARE INDIVIDUAL

Počuli ste niekedy pojem osudový? Osudové stretnutie, osudové číslo, osudový krok, osudová láska.. Záležitosti, ktoré určujú "osud", teda životné smerovanie, príbeh čí šťastie. Ak sa dokážete stotožniť s teóriou evolučného zdravovania, tzv. teórie evolucionalizmu, tak ste práve spravili OSUDOVÝ KLIK!

Family daily care bol v minulosti o jednoduchých dodávkach potravín a dietologickom poradenstve. FDC, family daily care prešiel nedávno "reštrukturalizáciou" a po úspešnom otestovaní nového produktu ho oficiálne predstavujeme verejnosti. Teória evolucionalizmu, resp. teória evolučného zdravovania ako dietologický a kuchársky základ s personálnou účasťou sa ukazuje ako správna cesta pre Vás, Vašu rodinu a zdravú budúcnosť.

V rámci produktu FDC ponúkame personálnu starostlivosť o Vašu kuchyňu a stravu komplet. Od nakupovania, cez aplikovanú dietológiu v rámci prípravy komplet stravy od raňajok, obedov až po večeru.

Po zoznámení sa so stravovacími návykmi Vašej rodiny aplikujeme "nenásylné" modifikácie stravy v rámci teórie evolučného zdravovania a čo sa týka nutricít, budete na správnej ceste k z dietologického hľadiska plnohodnotnému životu.

Postaráme sa o Vaše nákupy, raňajky, desiaty, obedy, olovranty a večere priamo u Vás doma. V rámci Bratislavy sa tak dostane k Vám a Vašim deťom správna, vyvážená strava aj do školy a práce.

Funguje to takto:

  • zabezpečenie raňajkového menu pre celú rodinu
  • príprava desiaty pred odchodom do práce, školy
  • príprava obedov, v prípade potreby donáška do práce, školy aj s olovrantom
  • príprava večere
  • nakupovanie pre potreby Vašej domácnosti výhradne organických potravín a hygienických a čistiacich prostriedkov
  • ako bonus môžete získať starostlivosť o domáce zvieratá, ich stravu a venčenie
  • personálna účasť je nemenná, jedna rodina, jeden človek
  • starostlivosť o stravu tehotných žien a dôchodcov
  • aplikácia systému UP&DOWN vrámci LTBW
  • kompletná informovanosť o nutricitách v prípade záujmu

Garantujeme zníženú chorobnosť, zvýšenú vitalitu a správnosť fungovania všetkých dôležitých orgánov. Pre správne fungovanie je vhodné si naštudovať teóriu evolucionalizmu a byť s ňou stotožnený - teda aspoň s časťou týkajúcej sa priamo prijímanej stravy.

Celkové náklady je možné "vykalkulovať" až po objasnení skutočností ako počet členov rodiny, stravovacie návyky a časovej náročnosti práce s tým spojenej.

Nejde o babysitting, upratovacie a správcovské činnosti domácnosti!

Kuchyňa a nákupy sa dostávajú do rúk skutočných profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami s dietológiou, medzinárodnou kuchyňou a starostlivosťou o zákazníka!

Evolučné zdravovanie je postavené na 4 základných pilieroch a množstva doplnkových skutočností!

Ak Vás ponuka zaujala, spomenutý osudový klik je skutočnosť - stiahnite si a preštudujte publikáciu teórie evolucionalizmu, resp. teóriu evolučného zdravovania.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať: bioska@bioska.sk